Fellestur 2. – 5. mai

West Ham – Tottenham

Vi lufter interessen for årets fellestur med SH som vi har valgt til kampen 3. mai mot Tottenham. Det er i skrivende stund mange usikkerheter knyttet til akkurat den kampen, om det blir lørdag eller søndagskamp. Dette pga Tottenhams deltakelse i FA cupen. Kampen kan også muligens bli flyttet til mandag 5. mai, men det er ikke spesielt sannsynlig pga. lokaloppgjør. Tidligkamp lørdag eller søndag er mest sannsynlig.
Vi trenger en interessepåmelding for å se hvor mange billetter vi skal prøve å få tak i til kampen. Frist for å melde interesse for å være med på fellestur er fredag 28. februar.

De siste turene har vist seg å være utfordrende i forhold til bosted. Stratford har blitt veldig dyrt, Romford er et stykke unna, her er det billigere hotell, men mer transport. Vi tror at det er riktigst at mest mulig av Fellesprogrammet skjer i Stratford området, og at folk velger å bo der det passer andre planer og lommebok. Vi kommer til å sjekke ut hotellene rundt Canning Town som ligger litt under Stratford i pris, men er tett på med hensyn til transport til Stratford.

Meld din interesse i egen tråd i Facebook gruppen, eller mail til webmaster@scandinavianhammers.com

Program:

Fredag 2. mai: Vi møtes på Goldengrove til sosialt samvær

Lørdag 3. mai: Foreløpig kampdag. Møtes til frokost på Goldengrove alt ettersom kampstart tidspunkt. Går ut felles etter kamp, forslag er Plaistow og Upton Park området.
Blir kampen flyttet til Søndag er et alternativ å se Charlton mot Burton på The Valley. Det er den eneste Londonkampen som går.
Colchester spiller også hjemme mot Barrow, men det er en god togtur unna, men et alternativ.

Søndag 4. mai:
Felles frokost Goldengrove.
En tur rundt Leyton, Spasertur opp Lea, gågaten Francis Road, innom Brisbane road stadion, gjøre en liten pubcrawl i området, finne et sted for å spise middag sammen. Avslutte på Cart & Horses.

Mandag 5. mai: Felles frokost Goldengrove. Hjemreise

Legg igjen en kommentar